Головна Новини У Хмельницькому хочуть збудувати новий водогін за сім мільйонів гривень в районі Західної Окружної

У Хмельницькому хочуть збудувати новий водогін за сім мільйонів гривень в районі Західної Окружної

by Max

Будівництво запланували кілька років тому.

Міське комунальне підприємство “Хмельницькводоканал” оголосило тендер на будівництво ділянки водогону очікуваною вартістю 7,6 мільйона гривень. Про це йдеться на сайті “Прозорро”.

Мова йде про будівництво ділянки водогону по вулиці Костя Степанкова. Цей проєкт кілька років входив у Програму економічного і соціального розвитку Хмельницької міської територіальної громади. Кілька років тому депутати затвердили нове будівництво ділянок водогону через річку Південний Буг.

Раніше вже було виконано будівництво на Старокостянтинівському шосе (район автомобільного мосту) та на вулиці Прибузькій з переходом через Старокостянтинівське шосе. І зараз настала черга будівництва на вулиці Костя Степанкова, яка розташована в районі Західної Окружної. Нова ділянка водогону буде з поліетиленових труб з гарантією 50 років. Також планується влаштувати запірну арматуру та встановити пожежні гідранти.

Після проведення робіт підрядник повинен виконати благоустрій території.

Роботи мають виконати до кінця 2024 року.

Раніше сайт “Є” писав, що Управління капітального будівництва Хмельницької міської ради уклало договір щодо розроблення проєктної документації нової дороги вартістю 1,22 мільйона гривень.

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.