Головна Новини Смертельна аварія на Шепетівщині: п’яний водій вантажівки наїхав на підводу

Смертельна аварія на Шепетівщині: п’яний водій вантажівки наїхав на підводу

Смертельна аварія на Шепетівщині: п'яний водій фури наїхав на підводу

У Шепетівському районі, поблизу села Тихомель, сталася трагічна дорожньо-транспортна пригода, внаслідок якої загинув молодий водій гужового транспорту. Інцидент стався вночі 6 грудня 2024 року, коли 53-річний водій вантажівки “MAN”, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, наїхав на підводу, що рухалася зустрічним напрямком.

Про це розповідає Хмельницький Онлайн

Обставини та наслідки ДТП

В результаті зіткнення 20-річний кермувальник підводи, житель села Москалівка, загинув на місці події. Також постраждали двоє пасажирів на підводі, віком 30 і 16 років, які отримали травми. На даний момент поліція Хмельницької області проводить розслідування для встановлення всіх обставин аварії.

Кримінальне провадження

Слідчі органи відкрили кримінальне провадження за частиною 3 статті 286-1 Кримінального кодексу України, що передбачає покарання за порушення правил безпеки дорожнього руху особами, що керують транспортними засобами в стані сп’яніння. Всі матеріали справи та обвинувальний акт наразі направлено на розгляд суду, де винному може загрожувати до 10 років ув’язнення.

Читати ще

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини