Головна Економіка Шмигаль обговорив із Пріцкер зростання ВВП України, фінансування відновлення та експорт

Шмигаль обговорив із Пріцкер зростання ВВП України, фінансування відновлення та експорт

by Max
Шмигаль обговорив із Пріцкер зростання ВВП України, фінансування відновлення та експорт

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль провів зустріч зі спеціальною представницею Сполучених Штатів з відновлення України Пенні Пріцкер – він повідомив деталі зустрічі у своєму телеграмі увечері 16 жовтня.

«Зосередили увагу на точках зростання ВВП: переробка в агросекторі, енергетика, ВПК, будівельна галузь, IT, машинобудування. Акцент також на розмінуванні та спільних програмах підтримки бізнесу. Проговорили джерела фінансування відновлення. Агресор має заплатити за завдані збитки. Торкнулися питання використання заморожених російських активів», – заявив Шмигаль.

Читайте також: Єллен на зустрічі Єврогрупи: «ми не можемо дозволити Україні програти з економічних причин»

Голова українського уряду подякував США за фінансову підтримку. Крім того, за його словами, розмова стосувалася експорту з України, який Шмигаль назвав ключовою складовою економічного зростання.

«Працюємо над розширенням експортних можливостей та функціонуванням Чорноморського зернового коридору. В цьому контексті важлива ефективна система страхування воєнних ризиків. Координуємо роботу спільно з американськими партнерами», – каже прем’єр.

У ході першого візиту до України на своїй посаді Пенні Пріцкер провела зустрічі, зокрема, з представниками української влади, Американською торговельною палатою, Національним антикорупційним бюро, Спеціалізованою антикорупційною прокуратурою, Президією Конгресу місцевих і регіональних влад.

Читайте також: Спецпредставниця США з відновлення України розповіла, чим буде займатися на посаді

Спеціальна представниця США з питань економічного відновлення України Пенні Пріцкер прибула з першим візитом до Києва раніше 16 жовтня.

Спеціальна представниця США з питань економічного відновлення України Пенні Пріцкер під час візиту до Києва, 16 жовтня 2023 року

Президент США Джо Байден 14 вересня оголосив про призначення Пенні Пріцкер на посаду спецпредставника з питань економічного відновлення України. Як заявили у Білому домі, працюючи в тісному контакті з українським урядом, союзниками, міжнародними фінансовими установами, Пріцкер керуватиме зусиллями США, щоб допомогти відновити українську економіку.

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.