Головна Life style Що робити, якщо пересолений суп: про цей спосіб мало хто знає

Що робити, якщо пересолений суп: про цей спосіб мало хто знає

by Max

Під час приготування супу можна припуститися серйозної помилки – додати занадто багато солі. У цьому разі страва перестане бути придатною в їжу. Зіпсовані будуть і численні інгредієнти, що використовуються під час її приготування. Утім, існує кілька способів виправити ситуацію.

Подробиці

Перший варіант: можна “замаскувати” солоний смак страви, додавши в неї трави з яскравим смаком. Однак це не допоможе, якщо солі занадто багато.

Другий варіант: можна використовувати крупу. Однак проблема полягає в тому, що пізніше цей інгредієнт буде важко видалити.

А вживати суп, у якому був пакетик із рисом, навряд чи хтось захоче.

Третій варіант: спробувати розбавити страву водою. Так можна прибрати “солоність”, проте смак супу навряд чи буде яскравим.

Найкращий спосіб

Досвідчені господині вирішують проблему дуже просто. Вони просто додають картоплину в каструлю з пересоленим супом, що доварюється на плиті.

У результаті зайву сіль вбирає картопля. Для виправлення ситуації картоплині достатньо проваритись в супі 10 хвилин.

Після приготування їжі та вимкнення вогню її потрібно витягнути з супу.

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.