Головна Life style Рослини-обереги: як захистити дім

Рослини-обереги: як захистити дім

by Max
Рослини-обереги: як захистити дім

Рослини не тільки прикрашають інтер’єр в домі, а й мають властивості бути оберегами, захищаючи родину і оселі від бід, зла, пристріту і лихого ока. Принаймні, деякі з вазонів, кажуть езотерики і народні прикмети, на це здатні.

Про це інформує KURAZH з посиланням на РБК-Україна.

Базилік

Вважається, що ця зелень має дуже потужну енергетику. Базилік вижене з дому нечисту силу і очистить його від негативу. Рослину можна вирощувати в горщику, бажано, щоб він стояв на балконі або на кухні.

Алое

Алое добре мати там, де люди часто хворіють, що говорить про ослаблене біополе будинку. В народі вірять, що рослина захищає дім від проникнення хвороб та магічного впливу.

Бегонія

Бегонія нейтралізує будь-яку негативну енергію. Ця рослина захищає будинок від будь-яких вторгнень зовнішніх негативних сил. Крім того, вона усуває сварки і конфлікти між близькими людьми, згладжує суперечності, знімає нервозність.

Герань (пеларгонія)

Герань здатна погасити будь-яку негативну енергію і атаки. Захищає житло та його домочадців від небезпечних енергетичних програм, агресії, гніву.

8 рослин-оберегів, які захистять ваш дім і сім'ю від лихого ока

Кактус

Кактуси притягують і вбирають в себе негативні для людини енергії, трансформують вібрації ненависті, злоби й роздратування. Колючі рослини не пускають в будинок негативну енергію, тому їх рекомендують ставити на вікна або навпроти вхідних дверей.

8 рослин-оберегів, які захистять ваш дім і сім'ю від лихого ока

Троянда

Ці квіти захищають своїх господарів і дарують їм любов. Своїми шипами вони оберігають від заздрості, злих язиків і помислів.

Традесканція

Цей вазон любить кухню і передпокій. Ті місця, куди приходять гості. Він очищає будинок від чужої негативної енергетики, а людям із злими думками зовсім не дає увійти.

Польові квіти

Полин, звіробій, меліса, чортополох, часник, кропива і барвінок вважаються потужними оберегами. Засушіть їх і розкладіть під порогом будинку, біля підвіконня і біля ліжка. Вони будуть захищати вас від біди і нещастя.

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.