Головна Life style Стало відомо про крем-начинку для тортів, яку можна заморожувати на 1 місяць

Стало відомо про крем-начинку для тортів, яку можна заморожувати на 1 місяць

by Max

by Max

Кулінари постійно щось вигадують нове та знаходяться у творчому пошуку. І це добра новина для всіх, хто хоче експериментувати з солодкими десертами та начинками для тортів. За цим рецептом можете зробити наперед більшу порцію та заморозити її. В морозилці крем з манго та маракуєю зберігається до місяця часу.

Інгредієнти

Для приготування потрібні такі продукти:

  • пюре з манго та маракуї — по 50 г;
  • цукор — 80 г;
  • крохмаль — 15 г;
  • куряче яйце — 1 шт.;
  • масло — 70 г.

Як приготувати

Крохмаль розчиніть в холодному фруктовому пюре. далі в нього додайте цукор та яйце. Перемішайте, щоб все стало однорідним. Наступним компонентом стане масло.

Поставте масу на вогонь. Потрібно варити до кипіння та трохи загущення, коли білок згорнеться. Потім масу треба процідити. Крем потрібно охолодити, але перед відправленням в холодильник накрийте харчовою плівкою в контакт.

Таку фруктову начинку можна використовувати для наповнення тортів між коржами та кремом або для десертів. При розморожуванні смакові властивості не втрачаються.

Тебе може зацікавити

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.