Головна Новини Прощання з Героями: на Шепетівщині похоронили двох захисників

Прощання з Героями: на Шепетівщині похоронили двох захисників

by Max

У громадах попрощалися з Ігорем Лисаком і Антоном Михайлюком.

Вчора, 25 січня, у Білогір’ї провели в останню путь Лисака Ігоря Анатолійовича. Захисник загинув 19 січня під час боїв з окупантами поблизу населеного пункту Роздолівка Бахмутського району, що на Донеччині.

«Бої на Бахмутському напрямку вже увійшли в історію, як приклад мужності, самовідданості та патріотизму українських військових. Лік знищених росіян поблизу районного центру Донецької області йде на тисячі, на жаль, не обходиться без втрат і з нашої сторони, – пишуть на сторінці селищної ради. – Загинув наш земляк – Лисак Ігор Анатолійович. Він загинув, до останнього захищаючи українську землю від окупанта. Непоправна втрата для нашої громади».

Ігор Лисак загинув на Донеччині.

Вчора рідні та близькі попрощалися з Героєм.

Також вчора, 25 січня, жителі села Малий Правутин, що на Шепетівщині, провели в останню путь свого Героя Михайлюка Антона Сергійовича, який загинув під час виконання бойового завдання в Донецькій області. Про це йдеться на сторінці Берездівської громади.

Захисника поховали у рідному селі.

«Антон жив звичайним мирним життям, як і мільйони інших українців. Та коли армія ворога переступила кордон України, коли на українські міста почали падати російські бомби, він без вагання став на захист Батьківщини. Розуміння того, що саме від нього залежить майбутнє рідної землі, покликало його до бою, з якого Герою не судилося повернутися», – пишуть про захисника.

Антон Михайлюк 1997 року народження.

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.