Головна Новини Працювала ППО — Симчишин про нічний вибух у Хмельницькій громаді

Працювала ППО — Симчишин про нічний вибух у Хмельницькій громаді

by Max

Протягом ночі ворог жодного разу не влучив по Хмельницькій області.

Сьогодні, 9 березня, близько 02:37 на Хмельниччині почалася повітряна тривога. Тривала вона понад чотири години. Протягом ночі окупанти завдали ракетних ударів по різних областях. Близько 03:56 глухий звук, схожий на вибух почули й деякі жителі Хмельницької громади. Втім, як виявилося він був пов’язаний з роботою системи проти повторної оборони.

«Друзі, вночі під час масованої терористичної атаки по всій країні, багато хмельничан чули звук вибуху. Інформую, що прильотів на території громади станом на 7:00 не зафіксовано. Вибухи, пов’язані з роботою сил ППО», — пояснив Хмельницький міський голова Олександр Симчишин.

Начальник Хмельницької обласної військової адміністрації Сергій Гамалій додав, що протягом цієї ночі влучань по області не було.

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.