Головна Новини Погода на вихідні – температура повітря на Хмельниччині знизиться

Погода на вихідні – температура повітря на Хмельниччині знизиться

by Max

Істотних опадів найближчі дні не прогнозують.

Протягом 27-29 січня на території області буде переважно хмарна, з періодичними проясненнями, погода. За інформацією Українського гідрометцентру, у ніч на п’ятницю ймовірний невеликий сніг, а весь день 27 січня залишатиметься хмарним. Вночі стовпчик термометра буде на рівні 1…3 градусів морозу, вдень від 0 до +2. У суботу та неділю, 28-29 січня, очікується мінлива хмарність. Нічна температура повітря складатиме -2…-4, денна -1…+1.

Натомість метеоресурс «Синоптик» прогнозує холоднішу погоду на вихідні. За його повідомленням, наступні три дні на Хмельниччині будуть похмурими та холодними. Завтра, 27 січня, температура повітря коливатиметься від -3 до +1 градусу, в суботу протягом доби буде -1…-3. У неділю похолодає більше – стовпчик термометра протягом доби буде на рівні -2…-6.

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.