Головна Новини Під Бахмутом загинув 32-річний захисник з Хмельницького району

Під Бахмутом загинув 32-річний захисник з Хмельницького району

by Max

З воїном прощатимуться у селищі Антоніни.

Сумна звістка сколихнула цього разу Антонінську громаду. На 33-му році життя героїчно загинув житель селища Антоніни – Козловський Олександр Вікторович. На війні він був механіком-водієм.

Як зазначають у громаді, захисник поліг 14 березня під час ведення бойових дій в Бахмутському районі Донецької області. Олександр помер внаслідок скидання осколкового боєприпасу з ворожого безпілотника, отримавши поранення несумісні з життям.

«Висловлюємо співчуття рідним та близьким Героя, який віддав своє життя, захищаючи Україну від окупанта, поділяємо ваше горе, сумуємо разом з вами, підтримуємо вас у годину скорботи. Нехай світла пам’ять про Олександра назавжди залишиться в наших серцях, а Бог дарує йому Царство Небесне та вічний спокій», – повідомляють у громаді.

Про дату та час поховання захисника обіцяють повідомити додатково на сторінці Антонінської громади.

Читайте також: На Дунаєвеччині та Городоччині попрощалися з молодими воїнами
 

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.