Головна Life style Немає коли прати: п’ять простих способів швидко освіжити одяг

Немає коли прати: п’ять простих способів швидко освіжити одяг

by Max
Немає коли прати: п’ять простих способів швидко освіжити одяг

Поява неприємного запаху на одязі може створювати дискомфорт. Доводиться часто користуватися пральною машиною, щоб позбутися його. Але як бути, якщо ситуація або час не дозволяють зайнятися повноцінним пранням? На щастя, є п’ять ефективних способів швидко освіжити одяг у домашніх умовах, інформує KURAZH.

По-перше, можна повісити речі на свіжому повітрі. Якщо це літня пора, то ідеальним варіантом стане розвішування одягу на вулиці. Взимку такий спосіб теж підійде, потрібно тільки забезпечити доступ свіжого повітря в приміщення.

По-друге, добре допомагає заморожування речей. Достатньо навіть на 10-15 хвилин покласти одяг у морозильну камеру в пакеті. Це позбавить бактерій і неприємних запахів.

По-третє, можна обробити проблемні місця на речах сумішшю води і спирту або оцту з перекисом водню. Після розпилення дати висохнути на повітрі.

По-четверте, відмінно допомагає ручне прання з використанням мильного або содового розчину для замочування забруднених ділянок.

По-п’яте, освіжити одяг можна за допомогою пари — використовуючи праску, парогенератор або відпарювач.

Усі ці способи дадуть змогу швидко розв’язати проблему!

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.