Головна Новини На Волочищині встановили пам’ятну дошку на честь полеглого захисника Євгенія Кумпана

На Волочищині встановили пам’ятну дошку на честь полеглого захисника Євгенія Кумпана

by Max

Героєві назавжди залишилося 30 років…

У селі Бальківці Волочиської громади вшанували пам’ять загиблого захисника України Євгенія Кумпана. 29 березня, на фасаді місцевого ліцею, де навчався Герой, відкрили меморіальну дошку. Про це повідомляють у Волочиській міській раді.

Євгеній Кумпан народився 8 грудня 1992 року в Бальківцях. Закінчив місцеву загальноосвітню школу та Волочиський промислово-аграрний професійний ліцей. Працював на Волочиському машинобудівному заводі.

«Женя мав палке патріотичне серце, за його покликом змінив своє мирне життя на поле бою», – згадують у громаді.

У 2017 році він підписав контракт на військову службу, яку проходив в зоні АТО до 2019 року. 3 початком повномасштабного вторгнення ворога на нашу землю, а саме з 26 лютого 2022 року, знову став у бойовий стрій. Військовий шлях Євгенія проходив через Сєвєродонецьк, Щастя, Бахмут…

Захисник загинув 29 березня 2023 року в Запорізькій області. Він був командиром стрілецького відділення, молодшим сержантом.

Героєві назавжди залишилося 30 років… Світла пам’ять захисникові…

Нагадаємо, у Кам’янці-Подільському відкрили меморіальну дошку полеглому на війні саперу Івану Остапову.

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.