Головна Новини На війні загинув захисник з Кам’янеччини Сергій Іванюк

На війні загинув захисник з Кам’янеччини Сергій Іванюк

by Max

Без батька залишилося двоє дітей…

Звістка про загибель захисника української землі надійшла до Жванецької громади, що на Кам’янеччині: загинув уродженець села Вітківці Сергій Іванюк.

«І знову жахлива звістка сколихнула нашу громаду… Загинув наш захисник, уродженець села Вітківці – Іванюк Сергій Васильович. Наш Герой народився 4 грудня 1979 року в рідному селі, навчався у Вигодській загальноосвітній школі. У Вітківцях проводив чимало свого часу, хоча жив і працював у Кам’янці-Подільському», – повідомили сумну звістку в Жванецькій громаді.

Без батька залишилося двоє дітей…

Про час та дату прощання з Сергієм Іванюком мешканців громади сповістять додатково.

Нагадаємо, Новоушиччина попрощалася з двома загиблими захисниками: 7 вересня в останню дорогу провели Ігоря Марущака, а учора, 8 вересня, прощалися з Олегом Придеткевичем.

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.