Головна Новини На Хмельниччині викрили нову схему ухилення від мобілізації: причетні два медики

На Хмельниччині викрили нову схему ухилення від мобілізації: причетні два медики

by Max

Вартість «послуги» складала 16 тисяч доларів США.

Служба безпеки України ліквідувала ще одну схему ухилення від мобілізації на Хмельниччині. Причетними виявились лікар військового шпиталю та представниця військово-лікарської комісії. Про це повідомили в Управлінні СБ України у Хмельницькій області.

За матеріалами слідства, організатори оборудок продавали військовозобов’язаним підроблені документи для втечі до Євросоюзу. Вартість такої «послуги» складала 16 тисяч доларів США. «Лікар-психіатр військового шпиталю та представниця військово-лікарської комісії продавали фіктивні довідки про «погане здоров’я». Потім підроблені документи подавали до військкомату для «списання» потенційних призовників з військового обліку», – розповідають у відомстві.

Підозрюваних у махінаціях затримали. Розслідування триває. Наразі правоохоронці встановлюють усі обставини злочину.

Читайте також: Хмельниччина побудує понад десять опорних пунктів на сході країни за 300 мільйонів гривень

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.