Головна Новини На Хмельниччині хочуть конфіскувати землі, які належать росіянам

На Хмельниччині хочуть конфіскувати землі, які належать росіянам

by Max

Передавшиземлю в оренду сільськогосподарським підприємствам, вони ще й отримують з неї дохід.

На Хмельниччині прокуратура вимагає конфіскувати землю, яка належить громадянам росії. Пнаразі Славутський та Шепетівський міськрайонні суди вже відкрили провадження у таких справах, повідомляють в пресслужбі Хмельницької обласної прокуратури.

Зазначають, що прокурори Шепетівської окружної прокуратури звернулися із позовними заявами до суду про конфіскацію та передачу в державну власність 3 земельних ділянок, котрі належать громадянам рф.

«Росіяни отримали землю у спадок. Передавши її в оренду сільськогосподарським підприємствам, ще й отримують з неї дохід. Враховуючи, що корисні властивості української землі використовуються не для потреб громадян України і це суперечить інтересам соціальної, економічної, національної безпеки та призводить до збагачення громадян держави-агресора, прокуратура звернулась із позовами до суду», – кажуть в прокуратурі.

Наразі Славутський та Шепетівський міськрайонні суди відкрили провадження у справах.

Читайте також: Возвеличував окупантів: колаборанту з Нетішина присудили п’ять років в’язниці

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.