Головна Новини На Городоччині провели в останню дорогу 26-річного Богдана Слободяна

На Городоччині провели в останню дорогу 26-річного Богдана Слободяна

by Max

Захисник загинув 16 квітня на Донеччині.

Вчора, 24 квітня, у Городку земляки, побратими, друзі, знайомі та рідні попрощалися з воїном Богданом Слободяном. Його життя обірвалося 16 квітня під час виконання бойового завдання поблизу населеного пункту Часів Яр Бахмутського району Донецької області. Про це повідомляє видання Городок.City.

Раніше сайт «Є» інформував, що Захисник був водієм транспортного відділення інженерно-технічного взводу групи інженерного забезпечення однієї з військових частин ЗСУ.

Богдан Слободян загинув у Бахмутському районі на Донеччині. Фото: Городок.City

Повідомляють, що Богдан Слободян навчався у Городоцькому ліцеї №2, затим – в училищі на електромеханіка. Хлопця мобілізували майже одразу після початку повномасштабного вторгнення — восьмого березня 2022 року, у день його народження.

Поховали Захисника на Алеї Слави у Городку. Фото: Городок.City

Також стало відомо, що поховали бійця на Алеї Слави на Городоцькому кладовищі. Без єдиного сина залишилася мама, без коханого хлопця – дівчина.

Вічна слава і шана Герою.

Висловлюємо щирі співчуття рідним і близьким.

Нагадаємо, що поблизу Авдіївки загинув Андрій Воронецький з Дунаєвеччини

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.