Головна Політика Москва заявляє про спробу України атакувати Кремль дронами

Москва заявляє про спробу України атакувати Кремль дронами

by Max

Два українські безпілотники в ніч на 3 травня намагалися атакувати кремлівську резиденцію Володимира Путіна, стверджує пресслужба Кремля.

Як передають російські державні інформагенції, два літальні апарати були націлені на Кремль. Дрони вивели з ладу військові та спецслужби. Постраждалих немає. Графік роботи Путіна не змінився, пишуть агенції.

Незалежного підтвердження повідомлення російської влади не мають. Представники української влади поки що також не коментували повідомлення з Москви.

Телеграм-канал «Сусіди. Якиманка-Замоскворіччя» повідомляє, що жителі вулиці Серафимовича (вона розташована навпроти Кремля) чули звук, схожий на гуркіт грому. Після цього вони бачили іскри в небі та людей із ліхтариками біля Кремлівської стіни. Освітлення на Кремлівській набережній у цей час було відключене.

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.