Головна Новини Мальовниче диво на Дунаєчеччині: Водоспад Бурта відкриває нові можливості для туризму Хмельниччини

Мальовниче диво на Дунаєчеччині: Водоспад Бурта відкриває нові можливості для туризму Хмельниччини

by Max

Менш відомий, але не менш красивий водоспад Поділля.

Серед туристів Дунаєвеччина славиться давніми панськими маєтками та мальовничими природніми місцинами, а в літню пору особливо популярними для одноденних поїздок стають місцеві водоспади. Штучний водоспад у Маліївцях, Бурбун у селі Лисець вже давно увійшли в топ улюблених локацій серед відпочивальників. Однак, крім них, поруч є й інші, не менш привабливі місця, про яких знають не так багато мандрівників.

Гуральський водоспад, або ж водоспад Бурта, пролягає в яру серед пагорбів і впадає в річку Студеницю. Чиста вода спадає з висоти 5-6 метрів по зарослому мохом камінню. Унизу утворилося невелике озерце, проте покупатися там не вийде. 

З одного боку водоспад оточує ліс. Місцеві мешканці зробили до нього сходинки та встановили неподалік столик.

Водоспад схований в гущавині.

Природній водоспад розташований між селами Антонівка та Держанівка. Доїхати до нього можна з села Голозубинці. Якщо їхати з боку Дунаївців, за мостом зліва біля дороги є вказівник. Звідти до водоспаду залишається 1.8 кілометри, однак асфальт на тому завершується. Далі дорога не буде хорошою. До самої локації автомобілем доїхати не вдасться. Готуйтеся пройти останні кількасот метрів пішки, але воно того варте.

Озеро внизу водоспаду мілководне.

Попри свою мініатюрність, водоспад Бурта дарує яскраві емоції. Шум води, освіжаюча прохолода, спів птахів та багато-багато зелені дають заряд енергії та заспокоюють. А відпочивши біля нього, можна відвідати водоспади, розташовані неподалік в інших селах.

Вказівник у селі Голозубинці.

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.