Головна Політика Лукашенко заявив, що українська сторона запропонувала Білорусі укласти акт про ненапад

Лукашенко заявив, що українська сторона запропонувала Білорусі укласти акт про ненапад

by Max

Олександр Лукашенко на нараді про суспільно-політичну ситуацію і стан злочинності в Білорусі заявив, що Україна запропонувала Мінську укласти пакт про ненапад. При цьому він знову звинуватив Київ у підготовці «бойовиків та екстремістів», передає державна агенція БелТА.

«Я не знаю, чому українці це роблять. З одного боку, вони просять нас ні в якому разі не воювати з Україною, щоб наші війська туди не рухалися. Вони пропонують укласти пакт про ненапад. А з іншого боку, готують цю вибухову суміш і озброюють. Польща та Литва взагалі очуміли. Навіщо їм це треба? Не зрозуміло. Тому ми змушені реагувати жорстко», – сказав Лукашенко.

Українська сторона офіційно не коментувала висловлювання Лукашенка.

Російські ЗМІ цитують речника президента РФ Володимира Путіна – Дмитро Пєсков заявив, що «Кремль не має даних про те, що Київ запропонував Мінську пакт про ненапад».

24 лютого 2022 року російські танки та інша техніка перетнули білорусько-український кордон. З Білорусі в Україну полетіли літаки та ракети, що зробило Білорусь спільником військової агресії. Свої аеродроми для російських літаків, щоб бомбардувати українські міста і запускати ракети, Білорусь надає досі.

Нині на території Білорусі проходять навчання тисячі російських військових, включно з технікою.

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.