Головна Life style Корисна порада, щоб будь-яке м’ясо мало “золоту” скоринку

Корисна порада, щоб будь-яке м’ясо мало “золоту” скоринку

by Max
Корисна порада, щоб будь-яке м’ясо мало “золоту” скоринку

Хто відмовиться від запеченої курочки з золотою скоринкою, а як щодо ребер, що тануть у роті і мають карамельний відтінок? Для такого приготування треба в маринад додати лише один інгредієнт.

Подробиці

Ви можете використати цукор або мед. Замаринуйте м’ясо з улюбленими прянощами, соєвим соусом і додайте ложку меду чи цукру. Солодкий присмак не тільки балансуватиме у страві, а й утворить скоринку, як у рекламі.

Якщо м’ясо досить жорстке, то радимо солодкий інгредієнт додати наприкінці. Це треба для того, щоб цукор чи мед не горів у процесі приготування.

Ваше м’ясо буде ніжним, якщо ви його готуватимете у закритій формі чи в рукаві, але за 10 хвилин до того, як витягувати, змастіть цукрово-медовим маринадом.

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.