Головна Новини Колесо огляду в парку Чекмана запрацювало: графік роботи та вартість квитка

Колесо огляду в парку Чекмана запрацювало: графік роботи та вартість квитка

by Max

Атракціон відновив роботу після зими.

Сьогодні, 24 квітня, колесо огляду в хмельницькому парку Чекмана розпочало свою сезонну роботу. Торік в травні колесо вперше запрацювало після капітального ремонту. Його реконструкцію розпочали в 2020 році, а завершили наприкінці 2021 року.

За пів року експлуатації минулого атракціон повернув більше половини суми, витраченої на його реконструкцію. За той час він приніс доходу комунальному підприємству 2 мільйони 200 тисяч гривень. Загалом за шість місяців роботи на колесі огляду прокаталися майже 45 тисяч відвідувачів.

Як повідомили у міській раді, цього сезону атракціон працюватиме за таким графіком:

  • будні: з 14.00 до 20.00;
  • субота-неділя: з 12.00 до 20.00;
  • вихідні дні – вівторок, середа.

Вартість квитка (1 оберт) для дорослого складає 60 гривень, для дитини – 40 гривень (5-14 років). Дітям до 5 років вхід на атракціон заборонений.

Одночасно на атракціоні може перебувати 80 людей.

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.