Головна Life style Хто ви для кота: цікаві факти

Хто ви для кота: цікаві факти

by Max

Не до всіх людей, з якими живе кішечка, вона ставиться однаково. Розглянемо сьогодні три основні ролі, якими наділяє тварина своїх співмешканців, передає KURAZH.

Давно відомо, що кішки — істоти волелюбні й гуляють самі по собі. Їхній вільнодумний характер проявляється, зокрема, і у ставленні до господарів. От чи знали ви, що далеко не всі члени сім’ї, у яких живе пухнастий клубочок, для нього рівні? Деякі займають іншу нішу в їхньому серці.

Як зрозуміти, що для своєї домашньої кішки чи кота ви господар

Звичайно, всі власники тварин називають себе їхніми господарями. Ось тільки кішка далеко не кожного члена сім’ї бачить у цьому амплуа. Ви можете піклуватися про неї, годувати, доглядати, але ось господаря вона в вас не визнає. Що ж для неї важливо? Цю роль пухнастик віддасть людині, яка спілкується з ним на рівних, грає і не забуває приголубити. У підсумку кішка почне їй довіряти, поважати, почуватиметься поруч із такою персоною в безпеці та комфорті. Але і це ще не все. Головне для кішки, щоб між нею і власником був емоційний зв’язок і психологічний збіг темпераментів. Ось тоді тварина визнає у вас господаря. Якщо це сталося, пухнастик сідатиме до вас на коліна під час читання або перегляду телевізора. Може ходити за людиною по квартирі, приділяти їй свій час, зустрічати після роботи, чекати, наприклад, з душу, тертися об ноги, муркотіти. Разом засинати і прокидатися.

Як кішки визначають для себе людей-друзів

Тут усе як у людей. До друга відчуваєш повагу, симпатію, але при цьому не душиш своєю увагою. Кіт показує вам свою любов і ніжність, але не ходить по п’ятах і не чекає, як вірний пес. У кожного є свій особистий простір, свої заняття та інтереси. Але час від часу, коли настрій налаштовує, можна і відпочити разом, подуріти, у що-небудь зіграти. Дружні стосунки між вусатим-смугастим і людиною можна охарактеризувати як довірчі, спокійні, ненав’язливі. Тварина може бурчати поруч із вами, тертися об ноги хвостом або мордочкою, але не стане перегинати палицю.

Ознаки, що для котейки ви просто раб

Так, буває й таке: хтось любить, а хтось просто дозволяє себе любити. Іноді як би ви не дбали про свого котика, а ні господаря, ні друга він у вас не визнає. І справа не тільки в незалежному і гордому характері тварини. Часом їй просто буває важко зблизитися зі своїм власником, якщо господар уже не перший, а сам чотирилапий досить дорослий. Може бути й інакше, якщо, наприклад, інші члени сім’ї встигли забрати собі кращі ролі, а вам нічого й не залишилося, як бути для пухнастиків вірною прислугою і не більше того. Що б ви не робили для улюбленця, той і далі демонструватиме холодність і відстороненість щодо вас. Але не варто відразу впадати у відчай. У будь-якому разі потрібно намагатися налагодити контакт. Любов і турбота здатні розтопити лід у будь-якому серці.

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.