Головна Новини Футбол. Успіх «Поділля» та поразки «Агробізнеса» і «Епіцентра»

Футбол. Успіх «Поділля» та поразки «Агробізнеса» і «Епіцентра»

by Max

Яким видався черговий тур чемпіонату України з футболу в першій лізі для представників із Хмельниччини.

Відбулися матчі 4 туру другого етапу футбольної першості України в першій лізі. «Агробізнес» та «Епіцентр», які виступають у групі «Чемпіонська», грали на виїзді, а «Поділля» у групі «Вибування» провело домашній матч.

Саме хмельничани стали єдиною командою з Хмельниччини в цьому турі, якій вдалося потішити своїх вболівальників перемогою. Щоправда, це було не легко. У гості до «Поділля» завітав запорізький «Металург», який зміг першим відкрити рахунок у грі – на 17 хвилині відзначився Іван Шейн. Утім, ще до перерви хмельницька команда не лише зрівняла рахунок, а й вийшла вперед. Спочатку на 23 хвилині Богдан Кобзар відновив «статус кво», а на 43 хвилині Валенти Корешков забив другий гол у ворота гостей. Після перерви господарі на 65 хвилині знову вразили ворота суперника. Цього разу відзначився Гліб Савчук. Отож, «Поділля» перемогло «Металург» з рахунком 3:1.

Підписатися на канал “Є” в Youtube

Тепер у хмельничан у групі «Вибування» 28 очок і команда посідає друге місце. Свій наступний поєдинок «Поділля» проведе 20 квітня в Горішніх Плавнях проти «Гірника-Спорту».

«Агробізнес» гостював у Полтаві, де волочиській команді проистояв місцевий СК «Полтава». Гостям вдалося на 18 хвилині повести в рахунку завдяки голу Даниїла Волкова. Та на 52 хвилині Володимир Одарюк зрівняв рахунок у грі. Футболісти з Волочиська намагалися вирвати перемогу, але… на 84 хвилині пропустили швидку атаку господарів, яка завершилася влучним ударом Дмитра Щербака. Отож, СК «Полтава» переміг «Агробізнес» з рахунком 2:1.

«Епіцентр» свій матч проводив на Кіровоградщині проти «Інгульця», який є одним із лідерів першості, адже посідає друге місце. Кам’янчани на початку зустрічі створили кілька моментів, але втілити бодай один у гол не змогли. А в другому таймі гості на 60 хвилині залишилися в меншості – другу жовту картку отримав Ахмед Алібеков. І вже через шість хвилин господарі поля забили – відзначився Максим Мельничук. Матч «Інгулець» – «Епіцентр» так і завершився з рахунком 1:0. До речі, через ю поразку кам’янчани перервали свою безпрограшну серію, яка тривала 12 матчів.

У групі «Чемпіонській» «Епіцентр» із 36 очками продовжує посідати 4 місце. А ось «Агробізнес», в якого 33 бали, перемістився з 6 на 7 позицію. Попереду на команди очікують домашні поєдинки. «Агробізнес» 20 квітня в Волочиську прийматиме ФСК «Маріуполь». А «Епіцентр» 21 квітня в Кам’янці-Подільському прийматиме київський «Лівий берег», який йде на третій сходинці.