Головна Life style Експерти назвали “ідеальну різницю у віці”, якщо ви хочете, щоб ваше кохання тривало довго

Експерти назвали “ідеальну різницю у віці”, якщо ви хочете, щоб ваше кохання тривало довго

by Max
Експерти назвали “ідеальну різницю у віці”, якщо ви хочете, щоб ваше кохання тривало довго

Чи є кохання у парі з різницею у 20? І як визначити ту грань, яка лежить між «ще нормально» і «вже бентежить оточуючих», інформує KURAZH.

Однозначну відповідь на це питання навряд чи вдасться дати. Але на основі наявних фактів можна визначити ідеальну різницю у віці.

Насамперед варто звернутися до дослідження вчених. Американські психологи стверджують, що партнери з великою різницею у віці менш задоволені стосунками.

У дослідженні йдеться, що найбільш задоволені союзом пари, різниця у віці яких не більше трьох років.

Непогані результати у тих, чия різниця у віці становить 4-6 років. Хоча у цієї категорії відсоток задоволеності трохи нижчий.

Таким чином, ідеальна різниця не має перевищувати 3 роки.

Експерти також зазначили, що чоловік має бути старшим за дружину на 5-10 років. Він пояснив це тим, що у чоловіків пізніше настає емоційна зрілість.

Фахівці запропонували пройти простий тест, щоб розвіяти всі сумніви з приводу партнера, який набагато старший за вас.

Психологи запропонували додати до свого віку 10 років, а потім ще стільки ж, а потім поміркувати.

Наприклад, дівчині 20 років, а чоловікові — 40. На думку експертів, обидва партнери у даному разі «молоді та прекрасні». Тридцять і п’ятдесят років — також нормально.

З приводу 40 і 60 фахівці зробили застереження «терпимо». Особливо в тих випадках, коли чоловік стежить за здоров’ям та веде активний спосіб життя.

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.