Головна Life style Експерти розповіли, чому небезпечно купляти фальсифікатну чорну ікру

Експерти розповіли, чому небезпечно купляти фальсифікатну чорну ікру

by Max

Осетрова ікра, як чорне золото. Коштовна та делікатесна. А що ж робити, коли ви бачите в продажі осетрову ікру за дивовижно заниженою ціною? Виникає бажання придбати. Це нормальне явище. Перед прийняттям рішення варто проаналізувати, наскільки така осетрова ікра буде безпечною.

Подробиці

Фальсифікат має багато мінусів. Так, на них часто закривають очі, коли бачать нижчу ціну. Пропонуємо подивитися на перелік небезпеку, які притаманні фальсифікатній продукції:

  • недотримання санітарних норм на виробництві, що може стати причиною зараження бактеріями та збудниками різних хвороб;
  • порушення температурного режиму;
  • використання заборонених консервантів.

Потрібно зауважити, що до фальсифікатної осетрової ікри є багато питань. Просто так виловлювати в Україні рибу цієї категорії заборонено з 2000 року. До Червоної книги України та Міжнародного червоного списку МСОП занесено севрюгу, стерлядь (чечуга), білугу та осетра. Це ті види, які зараз ще залишилася в водоймах України.

Зверніть увагу, що виготовлення та продаж ікри супроводжується наявністю документів СІТЕS. Продукція повинна мати відповідне маркування та відповідні стрічки. Якщо такого на товарі немає, утримайтеся від його придбання.

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.