Головна Life style Джекі Чан незнайомий із сім’єю Кардаш’ян (відео)

Джекі Чан незнайомий із сім’єю Кардаш’ян (відео)

by Max
Джекі Чан незнайомий із сім’єю Кардаш’ян (відео)

Гонконзький актор, каскадер і кінорежисер Джекі Чан нічого не знав про зірок з сімейства Кардаш’ян-Дженнер. Про це стало відомо під час його інтерв’ю з журналістами з Access Hollywood, повідомляє Unilad. Хоча цей випадок стався вже у 2017 році, відео знову стало популярним в мережі, а користувачі зауважують, що незнання Чана про найвідомішу сім’ю в шоубізнесі робить його людиною, яку варто цінувати, інформує KURAZH.

Пройдемося назад до того моменту, який виходив на поверхню через шість років. У відео Чана питають, кого він найбільше підтримує в сім’ї Кардаш’ян. Більшість відповідей, які, ймовірно, варто було очікувати, були б поділеними на дві групи: одні б сказали “Чесно кажучи, мені байдуже до сім’ї Кардаш’ян”, а інші – “(ім’я члена сім’ї Кардаш’ян) є найкращим, звісно!”. Від Кім і Хлої до Кендалл і Кайлі, а також усіх батьків, братів, сестер та дітей поміж них, у сім’ї Кардаш’ян-Дженнер є кого вибирати, і серед більшості прихильників, імовірно, є свій улюбленець.

Ведучі, задавши запитання, очікували, що Чан назве конкретне ім’я, проте його відповідь вразила їх, м’яко кажучи.

“Кардаш’ян? Що ви маєте на увазі, Кардаш’ян?… Я не знаю. Це англійською?” — сказав актор.

Зрозумівши, що Чан “не встигає” за сімейством Кардаш’ян, ведучі швидко змінили тему і пішли далі в розмові. Однак глядачі нічого не забули. Відео відповіді Джекі нещодавно знову стало вірусним після того, як його опублікували в гілці Reddit r/MadeMeSmile, і люди досі розчулюються від того, наскільки воно миле.

“Просто ще одна причина дорожити цією людиною”, “Найкраща відповідь на світі”, “Хотів би я мати таке мислення, за якого я не знаю жодної Кардаш’ян”, — пишуть у коментарях.

Сімейний серіал “Йти в ногу з Кардаш’янами” завершився 2022 року після 20 сезонів, але їхнє панування на реаліті-шоу триває серіалом Disney+ “Кардаш’яни”, де вони продовжують розповідати про своє життя і стосунки. Сім’я складається з батьків — Кріс Дженнер, нині покійного Роберта Кардаш’яна і Кейтлін Дженнер, а також із братів і сестер — Кім Кардаш’ян, Кортні Кардаш’ян, Хлої Кардаш’ян, Роба Кардаш’яна, Кендалл Дженнер і Кайлі Дженнер, до того ж деякі з них вже мають своїх дітей.

На акаунти Кардаш’ян і Дженнер підписані сотні мільйонів людей у соцмережах, що допомогло їм розвинути чимало бізнесів, крім телебачення, і досягти статусів мільярдерів.

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.