Головна Новини Через нічний обстріл на Хмельниччині можливі аварійні відключення електроенергії

Через нічний обстріл на Хмельниччині можливі аварійні відключення електроенергії

by Max

Північну частину області наразі заживлено за тимчасовими схемами.

Сьогодні, 10 лютого, окупанти завдали удару по Хмельницькій області безпілотниками «Шахед». Внаслідок цієї атаки пошкоджено об’єкт критичної інфраструктури області. Відтак, як повідомляють в «Хмельницькобленерго», через мережевні обмеження в області, окрім погодинних відключень, може додатково застосовуватися Графік аварійних відключень.

«Вночі, внаслідок чергової атаки, пошкоджено об’єкт критичної інфраструктури області. Північну частину області заживлено за тимчасовими схемами. Через мережеві обмеження на Хмельниччині може додатково застосовуватися Графік аварійних відключень, окрім погодинних відключень», – повідомили в «Хмельницькобленерго».

Окрім того, зазначають енергетики, наразі в області триває «Повітряна тривога».

«Це може вплинути на процес перемикання між чергами. Будь ласка, ставтесь до ситуації з розумінням і бережіть себе», – уточнюють в «Хмельницькобленерго».

Нагадаємо, дізнатися причину відключення, орієнтовний час відновлення розподілу електроенергії за адресою можна у розділі «Відключення» https://hoe.com.ua/page/informatsija-vidkljuchennja.

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.