Головна Новини Зупинилося серце артилериста Костянтина Сушілова з Волочиської громади

Зупинилося серце артилериста Костянтина Сушілова з Волочиської громади

by Max

Воїн помер під час реабілітації.

Нещодавно помер захисник України Костянтин Сушілов, який був родом зі села Яхнівці Волочиської громади. Він проходив реабілітацію після важкого поранення. Однак серце воїна, на жаль, не витримало. Трагічну новину про це повідомили представники Волочиської міської ради.

За їх словами, Костянтин Юрійович народився 19 травня 1983 року в Яхнівцівцях. Там закінчив школу. Далі навчався у професійно-технічному училищі №5. Тривалий час працював на Волочиському машинобудівному заводі.

Костянтина Сушілова мобілізували до лав Збройних Сил України у березні минулого року. З того часу він мужньо захищав країну від окупантів. Був солдатом-артилеристом. Однак у травні цього року Герой отримав важкі поранення. Проходив лікування та реабілітацію у військовому госпіталі. На жаль, там він і помер.

«В Костянтина залишились батьки, двоюрідні брати й сестри. Висловлюємо щирі співчуття рідним та друзям», — зазначили у Волочиській міськраді.

Читайте також: У Волочиську попрощалися з 30-ріним воїном Віктором Федорковим

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.