Головна Новини Зсув грунту на залізниці: сполучення з Кам’янцем-Подільським відновили

Зсув грунту на залізниці: сполучення з Кам’янцем-Подільським відновили

by Max

Про завершення ремонтних робіт повідомили в «Укрзалізниці».

Сьогодні, 19 березня, роботи з усунення деформації земляного полотна на залізниці завершено, а відтак рух поїздів з Кам’янця-Подільського та в зворотному напрямку відновили. Про це повідомили в пресслужбі «Укрзалізниці».

«Дякуємо всім залученим до ремонту залізничникам за цілодобову роботу, пасажирам – за терпіння, а місцевій владі – за підставлене плече з автотрансферами. Всіх довезли, як і обіцяли», – йдеться в повідомленні.

Про завершення ремонтних робіт повідомив і міський голова Кам’янця-Подільського Михайло Посітко. «Потяг відновив свій звичний маршрут та очікує своїх пасажирів на залізничному вокзалі Кам’янця-Подільського. Залізничний шлях полагоджено. Сьогодні пасажири вже відправляться до Києва з Кам‘янця-Подільського. Дякуємо усім, хто забезпечував перевезення наших людей до потяга», – написав у фейсбуці міський голова Кам’янця-Подільського.

Нагадаємо, вночі 17 березня «Укрзалізниця» тимчасово закрила рух для потяга №139/140 Київ – Кам’янець-Подільський (разом із причіпними вагонами з Ужгорода), і кінцевою станцією цього рейсу вимушено став Нігин. Причина – деформація земляного полотна на перегоні Нігин – Гуменці. Міська влада Кам’янця-Подільського організувала автобусне сполучення для пасажирів (безкоштовно для них) із Нігина до міста над Смотричем та в зворотному напрямку.

Читайте також: Через Хмельниччину запустили додаткові поїзди до Львова та Карпат

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.