Головна Новини Зміна оператора електронних квитків у Хмельницькому: як підготуватись до нововведень

Зміна оператора електронних квитків у Хмельницькому: як підготуватись до нововведень

by Max
Зміна оператора електронних квитків у Хмельницькому: як підготуватись до нововведень

Користувачів просять мінімізувати залишок коштів на балансі е-квитка.

З першого лютого у Хмельницькому новим оператором системи «Електронний квиток» буде луцька компанія «СІТІ КАРД СИСТЕМ». Відтак, обслуговування всіх е-квитків відбуватиметься у новій системі, розповів сайту «Є ye.ua» заступник міського голови Микола Ваврищук.

За його словами, наявні пластикові картки користувачам замінювати не треба. Однак з першого лютого потрібно завести особистий кабінет на вебпорталі оператора «CityCard».

Для пільгових категорій не потрібно буде реєструватись. Дані їхніх електронних квитків автоматично перенесуть у нову систему.

«До кінця січня ще можна буде користуватися застосунком «Щодня Зручний» та сторінкою «Електронний квиток» на вебпорталі «MyCity». Вже з першого лютого вони припинять працювати, оскільки закінчується контракт з компанією «Герц», яка зараз забезпечує роботу системи», – пояснює Микола Ваврищук.

Наразі продаж фізичних карток е-квитка діючого оператора зупинили. Картки нового оператора можна буде придбати орієнтовно з 15 січня. Також користувачів е-квитків закликають до 31 січня звести баланс до нуля на поточних рахунках.

«Без дозволу людини перевести кошти на баланс нового оператора ми не можемо. Якщо у когось залишаться на балансі гроші станом на 1 лютого, тоді доведеться застосовувати процедуру повернення. Повернення коштів – складна процедура. Тому, аби не навантажувати людей зайвою роботою, просимо до кінця січня розрахувати свої витрати», – зауважує посадовець.

Крім того, варто зазначити, що з 1 лютого до 1 березня 2024 року у зв’язку з переходом на систему нового оператора будуть замінювати валідатори.

Читайте також: У Хмельницькому планують капітально оновити тролейбусний парк

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.