Головна Life style Зірки у захоплюючому клубі: Том Холланд розкриває секрет групового чату Чоловіків-павуків

Зірки у захоплюючому клубі: Том Холланд розкриває секрет групового чату Чоловіків-павуків

by Max

Актор Том Холланд та його колеги, Ендрю Гарфілд та Тобі Магвайр мають спеціальний груповий чат, який вони назвали “Spider-Boys”. Цей чат допомагає їм залишатися на зв’язку та обмінюватися новинами.

Як повідомляє KURAZH, про це пише Daily Mail.

Виявляється, вони так зблизилися під час зйомок фільму “Чоловік-павук: Нема шляху додому”, що навіть поза кадром вони не втрачають контакту.

“У нас є цей неймовірний зв’язок, як трьох людей, які пережили щось таке унікальне, що ми дійсно схожі на братів”, розповів 27-річний англієць в своєму інтерв’ю для журналу THR.

“У нас є чудовий груповий чат, і ми час від часу обмінюємося новинами. Він називається ‘Spider-Boys’”.

Останнім спілкуванням групи “Spider-Boys” було тоді, коли Том попросив колег підписати постер до фільму, який буде проданий на аукціоні під час гала-вечірки Trivia Night Братського Фонду Братів Тома.

“Вони, очевидно, радо погодилися”, – згадує Холланд.

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.