Головна Life style Зірку серіалу “Венздей” звинуватили у домаганні до дівчат та надсиланні непристойних фото

Зірку серіалу “Венздей” звинуватили у домаганні до дівчат та надсиланні непристойних фото

by Max

У ЗМІ з’явилася інформація, що 21-річного канадського актора, зірку нашумілого серіалу “Венздей” Персі Хайнса Вайта звинувачують у зґвалтуванні.

Про це повідомляє KURAZH із посиланням на УНІАН.

Кілька людей нібито розповіли, що в старшій школі Персі Хайнс Вайт домагався і ґвалтував дівчат, відправляв знайомим фотографії свого статевого органу і робив інші непристойні речі.

Так, одна з жертв написала у Twitter, що Вайт із друзями часто влаштовував вечірки, на які запрошував дівчат. Вони їх спаювали, накурювали та ґвалтували. Інша дівчина поскаржилася на те, що актор ображав її.

Ще одна жертва розповіла, що її зґвалтували у підвалі будинку Вайта. Після інциденту актор зателефонував дівчині та просив не повідомляти в поліцію.

Сам актор поки ніяк не прокоментував звинувачення на свою адресу. Однак знайти його сторінку в Instagram зараз неможливо. Ймовірно, він обмежив доступ.

Хто такий Персі Хайнс Вайт

Персі Хайнс Вайт – канадський актор, відомий за ролями в таких фільмах, як “Різдвяні страшилки” (2015) і “Віддалена місцевість” (2016), а також за ролями в серіалах “Між”, “Обдаровані” і “Венздей”.

У серіалі “Венздей” він зіграв головну роль Ксав’є Торп. Він був учнем академії “Невермор”. Художник, який здатний втілювати свої малюнки в життя, сновидець.

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.