Головна Life style Зірка «Спіймати Кайдаша» Антоніна Хижняк показала себе у студентські роки

Зірка «Спіймати Кайдаша» Антоніна Хижняк показала себе у студентські роки

by Max
Зірка «Спіймати Кайдаша» Антоніна Хижняк показала себе у студентські роки

Популярна українська актриса телебачення, театру та дубляжу Антоніна Хижняк порадувала фанів рідкісними фото з особистого архіву. Напередодні святкування Нового року зірка серіалів “Спіймати Кайдаша”, “Я — Надія” та “Зв’язок” показала, як виглядала 16 років тому, інформує KURAZH.

На своїй сторінці в Інстаграм знаменитість запостила два знімки, на яких продемонструвала, якою була на першому курсі. За словами Антоніни, кумедні кадри було зроблено у вересні 2007 року на церемонії «присвяти» студентам Київського національного університету театру, кіно та телебачення імені Івана Карпенка-Карого.

На старих фото юна Хижняк позувала з двома хвостиками на голові у чорній футболці, темній міні-спідниці з білим мереживом та рожевими колготками у компанії своїх одногрупників.

«Передаю цій дівчинці у рожевих колготках привіт із майбутнього. Ти не могла знати, в якому світі ми житимемо. І зараз я теж не знаю, яке майбутнє на нас чекає. Але хочеться сподіватися на краще, хочеться сподіватися та вірити при всьому! Так і того вечора, коли я відчувала, що починається нова ера мого життя. PS Дякуємо мамі, що зберігає купу дрібничок та фото, які згодом стають золотим архівом», — написала актриса.

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.