Головна Life style Зірка Дому дракона збирається на фотосесію з українськими прикрасами

Зірка Дому дракона збирається на фотосесію з українськими прикрасами

by Max

Британська акторка театру та кіно Емма Д’Арсі з’явилася в рекламній фотосесії для видання The Hollywood Reporter, де вона виступила в аксесуарах від українського бренду. Знаменитість, відома своєю роллю у серіалі-приквелі “Дім Дракона”, опублікувала знімки в своєму Instagram, повідомляє KURAZH.

У фотосесії для глянцю, Емма Д’Арсі представила вироби від бренду Nomis, включаючи чудові золоті сережки. Її образ був доповнений темним стильним блейзером Balmain в синьому кольорі.

Варто зазначити, що на сторінках The Hollywood Reporter з’явилися також інші зірки, такі як Дженніфер Кулідж, колишня дружина Бена Аффлека Дженніфер Гарнер, Клер Дейнс, Домінік Фішбек та Мелані Лінські, які також знялися у цій фотосесії.

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.