Головна Новини Жителі Ізяслава в останню дорогу провели двох захисників

Жителі Ізяслава в останню дорогу провели двох захисників

by Max

Минулого тижня відбулися церемонії прощання із загиблими на війні воїнами Віталієм Шалашовим і Сергієм Марущаком.

Новий 2024 рік для жителів Ізяславської громади розпочався із трагічних звісток. Боронячи Україну від загарбників з війни додому на щиті повернулися двоє захисників Віталій Шалашов та Сергій Марущак. Про церемонії прощання із полеглими військовими розповіли на сторінці Ізяславської міської ради.

Першого січня проводжали у останню дорогу Віталія Вікторовича Шалашова – 49-річного ізяславчанина, старшого солдата, старшого стрільця механізованого батальйону. Загинув воїн на Харківщині 22 грудня минулого року.

Віталію Шалашову тепер назавжди лишиться 49 років. Фото: Ізяславська міськрада

Звістка про загибель 38-річного Сергія Леонідовича Марущака надійшла до громади того ж самого дня. У лавах Збройних Сил України чоловік служив солдатом та санітаром механізованої роти. Загинув 1 січня цього року на Донеччині, а вже навіки до рідного міста повернувся через чотири дні.

Сергію Марущаку тепер назавжди 38 років. Фото: Ізяславської міськради

У місцевих храмах ПЦУ відбулися заупокійні служби за полеглими українськими захисниками. А прощалися з воїнами жителі громади на площі Героїв Майдану. Вічна пам’ять та шана полеглим воїнам!..

Читайте також: У Хмельницькому попрощалися із двома полеглими на війні захисниками

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.