Головна Новини Землі заказника на Хмельниччині вартістю майже 650 мільйонів повернули у власність громади

Землі заказника на Хмельниччині вартістю майже 650 мільйонів повернули у власність громади

by Max

Раніше частину природоохоронного об’єкту «Христосівський» незаконно передали у безоплатне використання.

Господарський суд на Хмельниччині задовольнив позов прокурорів про необхідність повернення земель гідрологічного заказника «Христосівський» Старосинявській громаді. Про це повідомили у Хмельницькій обласній прокуратурі.

Згідно з матеріалами справи, земельні ділянки водного фонду на суму 642 мільйони гривень передали товариствам у безоплатне користування всупереч земельного законодавства.

Річ у тім, що заказник площею 147 гектарів входить до складу природно-заповідного України, тобто є охоронною зоною. Такий статус земельній ділянці присвоїли з метою збереження водно-болотного природного комплексу в заплаві річки Іква. Нині товариства зобов’язані повернути земельну ділянку Старосинявській селищній раді.

Читайте також: У Хмельницькому затримали чоловіка, який розгулював містом з гранатою

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.