Головна Політика Зеленський звільнив гендиректора «Укроборонпрому»!

Зеленський звільнив гендиректора «Укроборонпрому»!

by Max

Президент України Володимир Зеленський звільнив генерального директора концерну «Укроборонпром» Юрія Гусєва – про це йдеться в указі від 27 червня.

«Звільнити Гусєва Юрія Веніаміновича з посади генерального директора Державного концерну «Укроборонпром» згідно з поданою заявою», – зазначається у документі.

Міністр стратегічної промисловості Олександр Камишін прокоментував звільнення, заявивши, що «безперервна та стабільна робота найбільшого оборонного виробництва країни критично важлива для нашого війська».

Днями видання «Українська правда» повідомила, що уряд призначить новим керівником державного концерну «Укроборонпром» Германа Сметаніна, але офіційного рішення наразі немає.

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.