Головна Політика Зеленський висловив свою позицію стосовно рішення Лондона щодо виплати компенсацій РФ Україні

Зеленський висловив свою позицію стосовно рішення Лондона щодо виплати компенсацій РФ Україні

by Max
Зеленський висловив свою позицію стосовно рішення Лондона щодо виплати компенсацій РФ Україні

Президент Володимир Зеленський у вечірньому зверненні 19 червня прокоментував намір Великої Британії не знімати санкції з Росії до виплати компенсацій Україні.

Зеленський назвав це «вагомим політичним рішенням».

«І дуже важливо, щоб активи держави-агресора та всіх осіб, які пов’язані з нею, пов’язані з тією системою панування, яку побудував Кремль на території Росії, – щоб усі вони були використані так само на компенсацію шкоди, завданої російською війною й терором. Це буде справедливо, і я вдячний усім британцям, які підтримують нас на шляху справедливості», – сказав він.

Читайте також: Зеленський очікує на проміжну оцінку виконання Україною рекомендацій Єврокомісії цього тижня

За словами голови держави, у понеділок під час розмови з прем’єр-міністром Ріші Сунаком він обговорив, зокрема, підготовку конференції з відбудови України в Лондоні. Вона запланована на 21-22 червня.

«Ми очікуємо від неї (конференції – ред.) консолідації різних міжнародних зусиль, зокрема й великого бізнесу, у підтримці нашого відновлення. Відновлення, яке має продемонструвати всьому світові, що свобода є нездоланною», – додав президент.

Британський міністр закордонних справ Джеймс Клеверлі 19 червня повідомив, що уряд Великої Британії підготував закон, згідно з яким санкції щодо Росії збережуться доти, доки Москва не виплатить компенсацію Україні.

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.