Зеленський відвідає Лондон для участі в зустрічі коаліції охочих

Зеленський у п’ятницю поїде до Лондона

Президент України Володимир Зеленський запланував поїздку до Лондона, де візьме участь у зустрічі «коаліції охочих», яка відбудеться в п’ятницю. Цю інформацію повідомило джерело, близьке до ситуації, а також підтвердило видання RTRS.

Про це розповідає Хмельницький Онлайн

У своїх соцмережах Зеленський натякнув на візит до Європи, зазначивши, що обговорив з прем’єркою Данії Метте Фредеріксен плани на найближчий тиждень. Він написав, що «буде багато зустрічей і перемовин у Європі», підкресливши важливість результатів для всіх учасників.

На даний момент офіційні деталі візиту не розголошуються. Тим часом президент Франції Емманюель Макрон підтвердив, що зустріч «коаліції охочих» відбудеться в Лондоні в п’ятницю.

Нагадаємо, що минулого тижня Зеленський відвідав США, де зустрівся з президентом Дональдом Трампом, а також провів телефонні переговори з низкою європейських лідерів.