Головна Політика Зеленський у Нідерландах вже провів перші зустрічі – речник

Зеленський у Нідерландах вже провів перші зустрічі – речник

by Max

Президент України Володимир Зеленський розпочав свій офіційний візит до Нідерландів.

Як повідомив у фейсбуці його речник Сергій Никифоров, у Гаазі Володимир Зеленський вже провів зустріч із президентом сенату Яном Брауном та головою палати представників Верою Бергкамп.

За його словами, потім буде візит до Міжнародного кримінального суду та зустріч із його президентом Пьотром Хофманскі та секретарем Освальдо Завала Агілером.

Крім того, заплановані зустрічі президента України з прем’єр-міністром Нідерландів Марком Рютте та у тристоронньому форматі також із прем’єр-міністром Бельгії Александером де Кроо.

3 травня президент України Володимир Зеленський перебував з візитом у Фінляндії, де, серед іншого, взяв участь у саміті країн Північної Європи. Ввечері 3 травня він вирушив до Нідерландів. У Гаазі, як повідомлялося, він виступить із промовою «Немає миру без справедливості для України».

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.