Головна Політика Зеленський прибув до Греції на саміт із лідерами балканських країн

Зеленський прибув до Греції на саміт із лідерами балканських країн

by Max
Зеленський прибув до Греції на саміт із лідерами балканських країн

Президент України Володимир Зеленский повідомив про прибуття до Греції в рамках свого поточного міжнародного турне.

«Продовжуємо візитом у Грецію. Вже прибули», – повідомив він у своєму Телеграмі.

За словами голови держави, він планує зустрітися з президенткою Греції Катеріною Сакелларопулу, прем’єр-міністром Кіріакосом Міцотакісом і грецькою делегацією.

«Порядок денний – усе те, що можемо зробити разом для захисту життя людей і свободи в нашому спільному європейському домі. Саміт Україна – Балкани: спільна зустріч із балканськими лідерами, координація європейської та євроатлантичної інтеграції, оборонна співпраця, безпека», – заявив Зеленський.

Читайте також: Греція: в Афінах на зустріч зібралися лідери кількох балканських країн та високопосадовці ЄС

Також він планує двосторонні переговори та зустріч із президенткою Європейської комісії Урсулою фон дер Ляєн.

Раніше стало відомо, що лідери кількох балканських країн зібралися в грецькій столиці 21 серпня разом із високопосадовцями Європейського Союзу, щоб обговорити європейське майбутнє регіону.

Раніше в понеділок Зеленський перебував у Данії, де, серед іншого, виступив з промовою перед данськими парламентарями та зустрівся з королевою Данії.

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.