Головна Політика Зеленський підписав двосторонню безпекову угоду з президентом Латвії

Зеленський підписав двосторонню безпекову угоду з президентом Латвії

by Max

Президенти України і Латвії Володимир Зеленський і Едгарс Рінкевичс підписали двосторонню безпекову угоду між двома країнами – про це сторони заявили 11 квітня.

Як повідомив Зеленський, угода передбачає, що Латвія надаватиме Україні військову допомогу в обсязі 0,25% від свого ВВП щороку.

«Крім того, Латвія бере на себе 10-річні зобов’язання щодо підтримки України в кіберзахисті, розмінуванні, безпілотних технологіях та безумовно сприяє нашому вступу до ЄС і НАТО», – додав він.

Читайте також: «Влада Путіна впаде». НАТО для України є альянсом хороших сусідів

Президент подякував Латвії, зазначивши, що ці зобов’язання – це «саме та конкретика й прогнозованість, якої потребує наша боротьба за свободу та незалежність».

Рінкевичс також підтвердив підписання та деталі угоди, додавши, що «був радий бачити президента Зеленського знову, цього разу у Вільнюсі».

Латвія стала дев’ятою країною, яка підписала безпекову угоду з Україною. 3 квітня Зеленський підписав аналогічний документ із президентом Фінляндії Александром Стуббом під час його візиту до Києва.

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.