Головна Політика Зеленський оголосив про зібрання «військового кабінету» та незалежні заходи

Зеленський оголосив про зібрання «військового кабінету» та незалежні заходи

by Max

Президент України Володимир Зеленський повідомив, що у п’ятницю з представниками військового командування та розвідки провів засідання «військового кабінету».

«Військовий кабінет. Наші командувачі – генерали Сирський, Тарнавський, Залужний, Шаптала. І наші командири на конкретних напрямках активних дій – поки не називаю прізвищ, усьому свій час. Наш рух уперед – це найважливіше. Кожен наш воїн, кожен наш новий крок, кожен метр звільненої від ворога української землі – це найважливіше. І був Буданов… Окремі кроки», – сказав Зеленський у вечірньому відеозверненні.

Інших деталей зустрічі Зеленський не вказав.

Раніше сьогодні командувач Сухопутних військ Олександр Сирський казав, що бійці ЗСУ ведуть наступальні дії на окремих напрямках, «займаючи панівні висоти, лісосмуги з метою поступового витіснення ворога з підступів до Бахмута».

Напередодні у Міноборони України повідомляли, що українські військові продовжують рухатися вперед на всіх напрямках фронту.

У червні Збройні сили України звільнили на Донеччині села Макарівка, Нескучне, Благодатне та Сторожове, а в Запорізькій області – села Новодарівка, Левадне та Лобкове.

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.