Головна Політика Зеленський каже, що домовився з Байденом про постачання ATACMS

Зеленський каже, що домовився з Байденом про постачання ATACMS

by Max

Президент України Володимир Зеленський каже, що домовився з лідером США Джо Байденом про постачання ATACMS.

За словами Зеленського у новому відеозверненні, «із Байденом було обговорено питання захисту України від російських атак». Зокрема, постачання ППО Patriot для захисту Харкова. Він зауважив, що «Україна працює зі своїми партнерами для збільшення захисту від терору РФ».

Зеленський заявив, що «сьогодні (22 квітня – ред.) було вирішено питання постачання в Україну ракет ATACMS».

«Сьогоднішній результат – у домовленостях про ATACMS для України всі крапки розставлені. Дякую, пане президенте! Дякую, Конгресе! Дякую, Америко», – сказав Зеленський.

Законопроєкт про допомогу Україні підтримала більшість конгресменів у Палаті представників. «За» проголосували 311 конгресменів, проти – 112.

Тепер це питання має розглянути американський Сенат і потім підписати президент США Джо Байден.

Загальний розмір законопроєкту щодо допомоги Україні, який ініціював спікер-республіканець Палати представників Майк Джонсон становить 60,84 мільярда доларів. Третина цих коштів, саме 23,2 млрд доларів, залишаться в США та будуть витрачені на поповнення американських запасів.

Палата представників Конгресу США під час голосування 20 квітня підтримала виділення допомоги для України.

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.