Головна Політика Зеленський анонсує «новини» щодо подальшої військової допомоги Україні

Зеленський анонсує «новини» щодо подальшої військової допомоги Україні

by Max

Президент України Володимир Зеленський прокоментував останні повідомлення про пакети військової допомоги, які Києву надають міжнародні партнери.

«Реалізуються домовленості з партнерами. Заходять важка техніка, артилерія, засоби ППО. Продовжуємо роботу над наступними пакетами. Новини будуть скоро», – заявив він.

Читайте також: Залужний у розмові з Міллі повідомив про обстановку на фронті та потреби ЗСУ

У цьому ж повідомленні Зеленський заявив про отримання закритих доповідей Служби безпеки України та Головного управління розвідки щодо їхніх задач: «робота триває».

Велика Британія 18 серпня повідомила про три контракти на постачання засобів протиповітряної оборони Україні. Також напередодні парламент Швеції підтримав пакет допомоги Україні вартістю в до 270 мільйонів євро.

Також 17 серпня Німеччина повідомила про передачу Україні двох пускових систем IRIS-T SLS.

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.