Головна Life style Здоров’я шлунка вдень і вночі: народні засоби для поліпшення самопочуття

Здоров’я шлунка вдень і вночі: народні засоби для поліпшення самопочуття

by Max

Якщо ви часто стикаєтеся з проблемами зі шлунком, найкращим кроком буде звернутися до медичного фахівця для визначення їх причини. Існує декілька можливих факторів, які можуть викликати неприємності в області шлунка, і в різних випадках може знадобитися змінити звички або провести лікування.

Якщо неприємність в області шлунка вас здобула вночі або в місці, де немає можливості взяти ліки, варто звернутися до народних методів полегшення стану, повідомляє KURAZH.

Ромашковий настій – приготуйте настій із квіток ромашки: 3 столові ложки квіток на склянку окропу, дайте настоятися 20 хвилин, потім випийте 100 мл у теплому вигляді. Ромашка допоможе заспокоїти шлунково-кишковий тракт, зменшити здуття живота та газоутворення.

Настій з м’яти – розчиніть 1 чайну ложку м’яти у 200 мл окропу, залиште настоятися 15 хвилин, після чого прийміть по 100 мл у охолодженому вигляді. М’ята ефективно нейтралізує кислотність.

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.