Головна Новини Здавала в оренду для відпочинку неіснуючі будинки: у Хмельницькому оголосили підозру 25-річній жінці

Здавала в оренду для відпочинку неіснуючі будинки: у Хмельницькому оголосили підозру 25-річній жінці

by Max

«Орендодавиця» розміщувала оголошення в мережі, бронювала місце по передоплаті, а її послугами встигли скористатися близько 60 людей з різних міст України.

Хмельницькі поліцейські оголосили підозру жінці, яка здавала неіснуюче житло для відпочинку. Оголошення про оренду неіснуючих котеджів в Карпатах зловмисниця розміщувала в мережі. Її послугами скористалися близько 60 громадян.

Для бронювання помешкання потерпілі перераховували жінці завдаток, та згодом «орендодавиця» припиняла виходити на зв’язок, розповідають у секторі комунікації Головного управління Нацполіції області. Виявили правоохоронці шахрайку у Хмельницькому: нею виявилася 25-річна львів’янка. Бронювала місця для відпочинку жінка тільки за умови сплати вартості житла за одну-дві доби наперед, яка вартувала від двох тисяч гривень. Серед замовників були і ті, хто розраховувався за весь відпочинок наперед.

Далі шахрайка діяла по стандартній схемі: отримавши кошти, вона або припиняла одразу виходити на зв’язок, або ж продовжувала спілкування, і навіть скидала замовникам геолокацію, де був нібито розташований котедж. Проте, коли потерпілі приїжджали на місце відпочинку, виявляли, що такого будинку просто не існує, а додзвонитися до зловмисниці вже не могли.

На сьогодні поліцейські встановили вже близько 60 потерпілих з різних куточків України. Слідчі оголосили жінці підозру за статею 190 Кримінального кодексу України. Наразі триває досудове розслідування.

Читайте також: На Кам’янеччині псевдобанкіри ошукали жінок на 87 тисяч гривень

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.