Головна Новини Залучити студентів до здачі крові: в Хмельницькому розпочав свою роботу новий освітній проєкт

Залучити студентів до здачі крові: в Хмельницькому розпочав свою роботу новий освітній проєкт

by Max

В його рамках для студентів вишів проведуть низку освітніх лекцій про донорство, а також займуться організацією колективних походів на забір крові.

Серед студентів одного з Хмельницьких вищих навчальних закладів провели лекцію на тему донорства. В рамках проєкту «Вперше донор», який днями стартував у місті, для студентів підготували презентацію про повний забор крові, розповіли як слід підготуватися до самої процедури та розвінчали поширені міфи про донацію.

Як розповіла журналістам телеканалу «Місто» голова правління благодійного фонду «Мій донор» Анастасія Козак, під час розробки проєкту, команда провела низку досліджень у різних сферах, та дійшла висновку, що бажання бути донором у студентської молоді є, проте є також і страх перед першою донацією. Тому проєкт і буде займатися розвінчанням стереотипів про донорство, а також давати відповіді на найпоширеніші питання.

Такі лекції планують проводити і надалі в інших вищих навчальних закладах та профтехучилищах Хмельницького. Освітні лекції – перший етап в реалізації проєкту «Вперше донор», наступний крок – організація колективних походів на здачу до Хмельницького обласного центру служби крові.

Підписатися на канал “Є” в Youtube

Читайте також: Розкажіть про перемоги: старшокласників запрошують долучитися до всеукраїнського конкурсу «Я – журналіст!»

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.