Головна Life style Захист від хвороб та молодість шкіри: незамінні овочі в раціоні

Захист від хвороб та молодість шкіри: незамінні овочі в раціоні

by Max
Захист від хвороб та молодість шкіри: незамінні овочі в раціоні

Деякі овочі є необхідною частиною щоденного харчування, оскільки вони спроможні запобігти поширенню різних сезонних інфекцій. Крім того, вони можуть зміцнити імунітет та сприяти підтримці загального стану здоров’я, повідомляє KURAZH.

Шпинат

Шпинат багатий на вітаміни А, С і К, залізо і фолієву кислоту.

Шпинат зміцнює імунну систему, підтримує здорове функціонування клітин і покращує загальне самопочуття. Також це чудове джерело заліза, яке допомагає створювати гемоглобін, що доставляє кисень тканинам вашого тіла.

У шпинаті міститься йод, і тому він цілюще впливає на роботу щитоподібної залози.

Вживання шпинату дуже корисно для здоров’я очей, в ньому міститься лютеїн і інші речовини, що захищають нервові клітини та запобігають такому серйозному захворюванню, як дистрофія сітківки.

Червоний болгарський перець

Такий перець дуже корисний для імунітету та підтримує молодість шкіри. До того ж овоч містить антиоксиданти, які допомагають захистити клітини від ушкоджень, спричинених вільними радикалами, сприяючи сильному захисту від хвороб.

Фолієва кислота в складі перцю вкрай корисна для жіночої репродуктивної системи. Перець дуже корисний для вагітних, оскільки запобігає випадінню нігтів, зубів і волосся в цей період. Цей овоч омолоджує шкіру і знижує ризик розвитку раку грудей.

Броколі

Броколі містить вітаміни С, Е та антиоксиданти. Також підтримує імунну функцію, нейтралізуючи шкідливі речовини та підвищуючи здатність організму боротися з інфекціями.

Корисна дітям, дорослим, а особливо літнім людям завдяки формуванню кісткової тканини, що робить кістки і суглоби міцними.

Морква

В овочі міститься каротин, який позитивно впливає на обмін речовин в організмі. При його нестачі можуть проявитися порушення – лупа, сухість шкіри, ламкість нігтів і волосся.

Вітамін А підтримує вироблення лейкоцитів, невідʼємної частини імунної відповіді організму.

Морквяний сік рекомендується в якості загальнозміцнювальний засіб і джерела вітамінів. Він допомагає швидкому відновленню після перенесених вірусних захворювань.

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.