Головна Новини Загинув Федір Лавренюк з Волочиської громади, який захищав Україну з 2014 року

Загинув Федір Лавренюк з Волочиської громади, який захищав Україну з 2014 року

by Max

Його життя забрав ворожий артилерійський обстріл.

Поблизу Малої Токмачки Запорізької області загинув Федір Лавренюк з Волочиської громади. Про це повідомили представники міської ради.

За їх словами, Федір Олегович народився 26 березня 1984 року в селі Холодець, яке нині входить до складу Волочиської міської громади. Закінчивши Купільську загальноосвітню школу, здобув у Хмельницькому фах автослюсаря. Далі проходив строкову службу в Збройних Силах України.

У 2014 році Федір Лавренюк став на захист України. За участь в Антитерористичній операції президент його нагородив відповідною відзнакою. Опісля він працював у селах Холодець і Попівці в аграрних підприємствах «Астарта-Київ» й «Аграрна компанія 2004».

Федіра Олеговича мобілізували 23 січня цього року й він знову став на захист України. На жаль, 9 червня Малої Токмачки Запорізької області Герой загинув. Його життя забрав ворожий артилерійський обстріл.

«Висловлюємо щирі співчуття родині нашого Героя, в якого залишились дружина, двоє доньок, батьки та брат», — зазначили у Волочиській міській раді.

Читайте також: На війні згинув Сергій Бондарчук з Нетішина

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.